كانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامين اجتماعي شهرستان شمیرانات » اخبار
 
 
 


كانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامين اجتماعي شهرستان شميرانات

اخبار

احمدی پنجکی رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شمیرانات و دبیر کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان تهران همراه با اعضای هیئت مدیره کانون شمیرانات در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه کانون کارگری بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان تهران در تاریخ ۹۸/۱۰/۳ در استان هرمزگان جزیره کیش شرکت نموده و بیانیه به شرح ذیل توسط احمدی پنجکی دبیر کانون استان تهران تهیه  و قرائت شد که به تصویب حاضرین در مجمع فوق گردید.

 

نمایندگان بازنشستگان و مستمری بگیران بزرگترین استان کشور شدیداً از عملکرد مسئولین تامین اجتماعی و دولتمردان در مورد عدم توجه به خواسته های بحق بازنشستگان انتقاد کردند. هجمه های بی رحمانه دولتمردان و مجلس شورای اسلامی در ادوار گذشته تاکنون به منابع سازمان تامین اجتماعی و عمل نکردن به تعهدات خود در قبال سازمان تامین اجتماعی این سازمان را با چالش مواجه کرده است . حذف ۷۰قلم دارو از بیمه و اجرای طرح تحول سلامت و توجه نکردن به معیشعت بازنشستگان و مستمری بگیران از مهمترین مشکلات بازنشستگان و بیمه شدگان و بطور کلی شرکاء اجتماعی می باشد که باعث تضعیف سازمان گردید.

متاسفانه سازمان تامین اجتماعی بازیچه جناحی و سیاسی شده است و بصورت انحصاری اداره میشود و از اصلی ترین مشکلات در بهبود عملکرد سازمان اصلاح ساختار تامین اجتماعی که عادلانه شرکاء اجتماعی در سطوح مدیریتی آن نقش ایفا کنند می باشد.                                                                                  

کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی تهران همیشه حمایت خود را از سازمان تامین اجتماعی و استقلال مالی و اداری این سازمان اعلام کرده و از دولتمردان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار عدم دخالتهای غیر اصولی و دست اندازی به اموال و دارائی بیمه شدگان و بازنشستگان می باشد و با توجه به اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی همواره باید حامی حقوق ملت مخصوصاً اقشار ضعیف جامعه باشند بارها نمایندگان کانون عالی بازنشستگان کشور به اتفاق نمایندگان تهران برای تصویب اصلاح ساختار تامین اجتماعی جلسات متعددی گذاشته و برای تصویب این طرح که از سوی شرکاء اجتماعی تهیه شده فقط و فقط حرف میزنند وهیچ حرکت عملی از ایشان حادث نمی شود رأی دادن در دوره بعدی به این نمایندگان خیانت است. تصویب قوانین غیرکارشناسی در ادوار گذشته تاکنون بی توجهی به خواسته های بحق کارگران و بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی بوده است. شما نمایندگان مجلس با رأی همین کارگران و بازنشستگان و بیمه شدگان راهی مجلس شورای اسلامی شدید و شعارهای انتخابی حمایت از محرومین در هنگام انتخابات گوش فلک را کر میکند. این روا نیست که مشکلات کشور و فشارها و هجمه ها را به سوی سازمان تامین اجتماعی که ارائه دهنده خدمات موثر است بنمائید اکثریت مصوبات مجلس در تعارض بر حمایت از کارگران و بیمه شدگان و بازنشستگان بوده ، گرفتاری ها و مشکلات کشور را نباید کارگران و بازنشستگان حل کنند.                      

مشکلات معیشتی بازنشستگان و خانواده آنها را فلج کرده است. با توجه به افزایش نرخ سوخت در سال ۹۸ و افزایش ارز بشدت تورم را افزایش داده است. تبعات ناشی از تورم موجود اثرات نامطلوبی بر وضعیت این قشر آسیب پذیر گذاشته و آنان را به شدت دچار آسیب دیدگی نموده است. خط فقر را در تهران بعضی از کارشناسان حدوداً ۷میلیون تومان اعلام می کنند. ۹۰% بازنشستگان و مستمری بگیران ما زیر خط فقر هستند. بیمه  پردازی که ۳۰ سال به سازمان خود بیمه پردازی نموده و اینک در سنین کهنسالی نیاز به حمایت سازمان بیمه گر خود به جهت دریافتی مستمری و نیز خدمات درمانی مناسب دارد اینک به شدت دچار آسیب اجتماعی گردیده است. دریافتهای زیر خط فقر بازنشستگان بسیار محسوس است که زندگی در چنین وضعیتی با تورم شدید حاکم بر جامعه چه اثرات سوء و مخربی بر بنیان خانواده این قشر که دیگر زمان تجدید و تمدید بر ایشان باقی نمانده میگذارد. افزایش ارزی در سال گذشته بعد از اعلام افزایش مستمری بازنشستگان و افزایش قیمت ها ۱۰۰ و ۱۵۰ و در بعضی مواقع ۲۰۰درصدی بعضی از کالاها سفره بازنشستگان را تهی کرده است. بر اساس ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی با توجه به افزایش قیمت ارز  و افزایش سوخت باید مجدداٌ در سال ۹۸ مستمری بازنشستگان مورد تجدیدنظر و مورد بازنگری قرار می گرفت تا جبران شود این عین تعریفی است که  بر اساس ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی به آن اشاره شده است. ما معتقد هستیم مهمترین موضوع کنونی کاهش قدرت خرید و ضعف معیشت بازنشستگان است که باید تدبیر اساسی برای این قشر صورت بگیرد. اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان از خواسته هایی است که چندین سال است به زمین مانده اما هیچ رقمی در بودجه سال ۹۹ برای همسان سازی مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در نظر گرفته نشده است و همچنان همسان سازی در حد وعده وعیدها می باشد همه تشکل های بازنشستگی سرکار هستیم و کوتاهی ما تشکل ها باعث شده ما را فراموش کنند یا به عبارتی بازنشستگان را کوچک ببینند. در انتخابات مجلس نشان بدهیم ما اقتدار داریم و به کسانی که سالیان درازی است ما را فریب دادند دیگر گول شعارهای آنها را نخوریم و به آنها رأی ندهیم. در بودجه سال ۹۸ دولت هیچ گونه بدهی به تامین اجتماعی تاکنون پرداخت نکرده است. در بودجه سال ۹۹ هیچ اشاره ای به بدهی کلان دولت به تامین اجتماعی نشده است. برنامه توسعه ششم دولت هر بندی که مربوط به تامین اجتماعی و بازنشستگان است اجرایی نگردیده. توهین پشت توهین، تحقیر پشت تحقیر، تا کی بازنشستگان باید سکوت کنند و سیاسیان در سازمان تامین اجتماعی که از اموال بیمه شدگان است برای خودشان جولان بدهند و ما حسرت بکشیم از کانون عالی بازنشستگان بعنوان بزرگترین تشکل کشور می خواهیم خواسته های قانونی و منطقی بازنشستگان و مستمری بگیران استان تهران و خواسته های دیگر کانونها را به جد پیگیری کند که حمایت تمامی بازنشستگان با شما خواهد بود.

ما نمایندگان بازنشستگان و مستمری بگیران بزرگترین استان کشور در این مجمع عمومی سالیانه با هم، هم قسم میشویم با تمام توان از حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران دفاع و از این تاریخ از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد و تا حصول نتیجه خواسته بحق و قانونی و منطقی بازنشستگان و مستمری بگیران که در تنگنای زندگی ماندند آنها را یاری و حق و حقوق قانونی آنها را دنبال و عملیاتی خواهیم کرد.

خواسته های بحق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی به شرح ذیل می باشد.

 • ۱- با توجه به اینکه سال ۹۷ سال دوم برنامه توسعه کشور بوده و طبق برنامه توسعه ششم همسان سازی حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی باید در سال ۹۷ اجرایی و عملیاتی میگردید و برنامه سال سوم را سپری میکند همسان سازی حقوق بازنشستگان درهاله ای از ابهام باقی مانده و وعده وعیدهای مسئولین همه بازنشستگان و مستمری بگیران را سرکار گذاشته اند. نمایندگان بازنشستگان و مستمری بگیران استان تهران بعنوان بزرگترین استان کشور از کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران کشور و وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و مسئولین تامین اجتماعی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را که باید به مصوب خود احترام بگذارند و نظارت بر اجرایی شدن برنامه توسعه ششم دولت داشته باشند میخواهیم هر چه سریعتر اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی را عملیاتی کرده و از وعده وعیدهای بی مورد و دروغین صرف نظر کرده و این خواسته بحق و قانونی را اجرایی نمایند و نمایندگان بازنشستگان و مستمری بگیران استان تهران هیچگونه کوتاهی و بهانه تراشی در این زمینه را نخواهد پذیرفت و سنگ اندازان همسان سازی بازنشستگان در پشت پرده مشخص شوند و رسوا گردند.

 • ۲- نمایندگان بازنشستگان و مستمری بگیران استان تهران در مجمع سالیانه خود خواستار افزایش مستمری و حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی بر اساس تورم واقعی و فشار های تورم و گرانی در سال ۹۸ به جهت شرایط بد اقتصادی و نوسانات ارزی تورم به صورت سرسام آور افزایش و قدرت خرید بازنشستگان را به شدت کاهش داده و وضعیت معیشتی بازنشستگان را بسیار سخت نموده و کوتاهی تشکل ها در مورد عدم پیگیری اجرای ماده ۹۶ که می تواند با توجه به افزایش هزینه زندگی در همان سال مجدداً در چندین نوبت افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بازنشستگان در هیئت امناء مطرح و جهت تصویب به هیئت وزیران ارائه میگردید. متاسفانه به علت نبود نماینده ای از بازنشستگان در هیئت امناء این درخواست ابتر مانده است.

  درخواست افزایش مستمری سال ۹۹ را بر اساس واقعیت های موجود با توجه به افزایش سرسام آور تورم ۹۸ بر اثر افزایش قیمت سوخت و نوسانات ارزی سال گذشته که تورم سنگینی برای ما ایجاد کرده خواستار پرداخت تورم عقب افتاده سالهای گذشته را که طلب داریم همراه با افزایش مستمری در شأن و منزلت بازنشستگان به آنها ارائه و مصوب گردد. ضمناً برای جبران عقب افتادگی تورم پیشنهاد بر افزایش جانبی مزد را مانند کارگران شاغل از تامین اجتماعی بشرح ذیل داریم.

  – افزایش مستمری بر اساس تورم واقعی به جهت نوسانات ارزی در سال ۹۷ و افزایش قیمت سوخت در سال ۹۸ تا مرز خط فقر را از دولت و مسئولین تامین اجتماعی را داریم.

  – افزایش حق مسکن و خواربار به بازنشستگان و مستمری بگیران مبلغ  ۲۲۰۰۰۰ ریال و به کارگران شاغل مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال ماهیانه پرداخت میگردد. پیشنهاد افزایش پرداخت ۵۰ درصدی حق مسکن و خواربار کارگران شاغل به بازنشستگان را داریم.

  – کمک هزینه اولاد ۱۲۱۵۳۳ ریال برای بازنشستگان در حال حاضر پرداخت میگردد. حق اولاد یک فرزند تحت پوشش به شاغلین ۱۵۶۸۸۱۱ ریال پرداخت میگردد. پیشنهاد افزایش ۵۰درصدی به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی بابت حق اولاد را داریم.

  – پرداخت به بازنشستگان کمک به تامین معیشت کالا برگ ۴۸۰۰۰۰ ریال می باشد و پرداخت بن یا به عبارتی کالا برگ به کارگران شاغل ۱۹۰۰۰۰۰ ریال پرداخت میشود. پیشنهاد افزایش ۵۰درصدی مبلغ فوق را به بازنشستگان داریم.

  – پرداخت کمک هزینه عائله مندی به بازنشستگان ۵۹۲۷۴۹ ریال می باشد پیشنهاد به افزایش۵۰درصد را برای سال ۹۹ داریم.

  – حق سنوات پیشنهاد به افزایش۵۰درصد را برای سال ۹۹ داریم.

  • ۳- علارغم اینکه قانون الزام درمان تمامی بیماران تامین اجتماعی در بیمارستان ها و درمانگاه های ملکی سازمان باید به صورت رایگان انجام پذیرد اما به جهت ناتوانی تامین اجتماعی در خدمات درمانی مطلوب به بازنشستگان و مستمری بگیران در مراکز ملکی و کاهش ۷۰قلم دارو از بیمه به ناچار کانون عالی بازنشستگان کشور تن به بستن قرارداد بیمه تکمیلی جهت ارائه خدمات درمانی نموده است. قانون الزام حق قانونی بیمه شدگان و بازنشستگان و مستمری بگیران است اما اجرا نمیگردد. سرانه درمان به تمامی مردم پرداخت میشود اما به ۴۲ میلیون نفر بازنشسته و بیمه شدگان پرداخت نمیگردد که باید دولت سرانه درمان بیمه شدگان و بازنشستگان را به تامین اجتماعی پرداخت کند متاسفانه نه تنها پرداخت نمیکند بلکه سالیانه مبلغی برای طرح تحول سلامت بار مالی برای تامین اجتماعی ایجاد کرده که نمایندگان بازنشستگان استان تهران از تشکل کانون های عالی بیمه شدگان و بازنشستگان خواستار پیگیری اجرای قانون الزام و گرفتن سرانه درمان از دولت و وزارت بهداشت و درمان و مجلس شورای اسلامی شوند سی سال از قانون الزام میگذرد بابت سرانه درمان رقمی از دولت به بیمه شدگان و بازنشستگان تامین اجتماعی نمی شود.

  • ۴- با ایجاد هلدینگ میلاد سلامت به شدت مخالف می باشیم چون خودگردانی مراکز درمانی و بیمارستانها در قالب هلدینگ یعنی خصوصی عمل کردن بیمارستانهای ملکی سازمان و بهره برداری اقتصادی بیماران را پذیرش می نمایند که این هزینه تراشی برای بیمه شدگان و بازنشستگان است که با این وضعیت الویت با پولدارها خواهد بود نه بیمه شدگان به جای هلدینگ عمل کردن درمانگاهها و بیمارستانهای ملکی همه ذینفعان بسیج شوند جهت گرفتن سرانه درمان از دولت.

  • ۵- بانک رفاه کارگران با توجه به اینکه تمامی سرمایه آن برای تامین اجتماعی بیمه شدگان و بازنشستگان می باشد فروش بانک در اداره بورس اوراق بهادار که با پیگیری تشکل های کارگری برای چند سال از فروش مستثنی شده بود متاسفانه شورای نگهبان آن را مغایر با اصل ۴۴ دانست و معتقد است در قبال اصل ۴۴ باید واگذار گردد که این عین بی عدالتی است. ما نمایندگان بازنشستگان و مستمری بگیران با هرگونه واگذاری بانک رفاه به غیر شدیداً مخالف بوده و بانک رفاه کارگران خط قرمز بازنشستگان و بیمه شدگان است از مقام معظم رهبری و اعضای شورای نگهبان می خواهیم اموالی که متعلق به مردم و بیمه شدگان و بازنشستگان است جلوگیری و بانک رفاه کارگران را از دیگر بانکها مستثنی نمایند.

  • ۶- عدم تعیین بودجه در سال ۹۹ دولت در مورد کارگران و بیمه شدگان و سازمان تامین اجتماعی این ضعف وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و مسئولین سازمان تامین اجتماعی و تشکل های کارگری و بازنشستگی می باشد که رقمی بابت بدهی دولت به تامین دیده نشده است در بودجه سال ۹۸ قرار بود ۵۰ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی پرداخت گردد که تاکنون رقمی پرداخت نشده است و طبق برنامه توسعه ششم باید هر ساله ده درصد بدهی دولت به تامین اجتماعی پرداخت شود که اصلا خبری نیست در مورد اجرای همسان سازی مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در بودجه ۹۹ هیچ عددی دیده نمیشود و بدهی کلان دولت به ۲۵۰هزار میلیارد تومان خواهد رسید و در برنامه توسعه ششم بابت بدهی دولت تاکید و الزام به پرداخت شده اما اجرایی نگردید. اشکال کار در کجاست پشت پرده چه کسانی قصد برهم زدن نظام و تنش برای بیمه شدگان و بازنشستگان را دارند فراهم میکنند چرا عوامل خودفروخته شناسایی نمی شنوند تا کی جامعه کارگری و بازنشستگان باید وعده وعید بشنوند چرا تمامی گروه ها دیده میشوند بخش کارگری و بازنشستگان کارگری دیده نمیشوند با یک یا علی میشود همه چیز را به نفع جامعه کارگری و جامعه بازنشستگان تامین اجتماعی تغییر داد نمایندگان بازنشستگان و مستمری بگیران استان تهران از دولتمردان و مجلس ها و مدیران ارشد تامین اجتماعی و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی میخواهند خواسته ها و درخواسته های بازنشستگان را جدی بگیرند در غیر اینصورت پشیمان خواهند شد افرادی در پشت پرده فقط به مسائل سیاسی خود فکر می کنند مگر میشود ۴۲ میلیون بیمه شده و بازنشسته به هیچ دیده شوند از کانون عالی بازنشستگان خواستار پیگیری جدی در این زمینه هستیم.

  • ۷- نمایندگان بازنشستگان و مستمری بگیران استان تهران از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به فوریت خواستار تصویب طرح ساختار تامین اجتماعی و حضور شرکاء واقعی جامعه کارگری و بازنسشتگان در کلیه سطوح مدیریتی تامین اجتماعی بوده و پیگیری چشمگیر کانون عالی کشور و دیگر کانون ها در این زمینه بی نتیجه بوده و جلسات متعدد با نمایندگان مجلس و قولهای مساعدت ولی نتیجه پیگیری حاصل نمیگردد این نشان از آن دارد تصویب ساختار تامین اجتماعی در مجلس شورای اسلامی منافع عده ای خودفروخته و دست در جیب سازمان را دچار مشکل می کند و عدم پیشرفت امور به علت برخی سنگ اندازی های آنها می باشد سنگ اندازی آنهائی که منافع شان در خظر است و اجازه این کار را نمیدهند کسانی که دست در جیب سازمان دارند اجازه نمیدهند اصلاح ساختار تامین اجتماعی در مجلس به تصویب برسد. بدانند کانون بازنشستگان و مستمری بگیران استان تهران نمایندگانی که در مجلس هستند و از حقوق کارگران دفاع نمیکنند رأی نخواهند داد. از مسئولین ارشد تامین اجتماعی و کانون عالی کشور خواستار پیگیری جدی برای اصلاح ساختار تامین اجتماعی هستیم و کوتاهی در این زمینه مورد قبول تشکل زیر مجموعه نخواهد بود.

  • ۸- با توجه به اینکه اصلاح ساختار تامین اجتماعی نیاز به زمان دارد متاسفانه کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران کشور بعنوان بزرگترین تشکل بازنشستگی نماینده ای در هیئت امناء تامین اجتماعی ندارد با توجه به اینکه در حال حاضر مسائل کلان تامین اجتماعی مثل بودجه افزایش مستمری بازنشستگان و مسائل کلان سازمان در هیئت امناء مطرح و تصویب میشود باید یک نفر از کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران بعنوان عضو رسمی با داشتن حق رأی حضور داشته باشد این حق تمامی بازنشستگان که جمعیت کثیری را در بر می گیرد می باشد که نماینده منتخب در هیئت امناء داشته باشند با توجه به قول مساعدت وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در همایش در سالن شماره ۲ وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مورد معرفی آقای علی اصغر بیات رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور در هیئت امناء حکم زده شود چنین نشد لذا تمامی نمایندگان و بازنشستگان و مستمری بگیران استان تهران خواستار هر چه سریعتر زدن حکم از سوی وزیر محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی برای حضور ایشان با داشتن حق رأی اقدام نمائید هیچگونه بهانه تراشی و کوتاهی و سنگ اندازی را از سوی هر کسی و هر جناحی باشد مقابله خواهیم کرد و این حق این تشکل است نفری در هیئت امنا باشد.

  • ۹- دولت آنچه را که تصویب می کند تمامی گروه ها و سازمانها استفاده می کنند و آخرین نفرات کارگران و بازنشستگان هستند و اکثریت بازنشستگان تامین اجتماعی با توجه به افزایش قیمت بنزین از اختصاص بسته های حمایتی محروم هستند و به بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت نشده است با توجه به تورم و مشکل معیشتی برای بازنشستگان خواستار پرداخت بسته های حمایتی با توجه به افزایش سوخت به تمامی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی هستیم.

  • ۱۰- نمایندگان بازنشستگان و مستمری بگیران استان تهران با تغییر هر گونه پارامتریک در تامین اجتماعی که به ضرر کارگران و بازنشستگان و بطور کلی بیمه شدگان باشد و کاهش تعهدات تامین اجتماعی از بیمه شدگان و بازنشستگان را نخواهیم پذیرفت و هر گروه و جناح چه صنفی و سیاسی دنبال کاهش تعهدات باشد را شدیداً محکوم و بدانند در این زمینه نمایندگان بازنشستگان و مستمری بگیران تهران سکوت نخواهند کرد و هر کسی و هر گروهی باعث این کاهش تعهدات شوند را رسوا خواهیم کرد.

در پایان از دولت و مجلس شورای اسلامی و سایر متولیان منافع و مصالح سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان با توجه به اینکه بازنشستگان در وضعیت بد اقتصادی زندگی میگذرانند و  آنهایی که منافع بازنشستگان و بیمه شدگان و کارگران را به جهت حفظ منافع خود که دست در جیب سازمان تامین اجتماعی دارند اجازه نمیدهیم بیش از این بازنشستگان و مستمری بگیران مورد اذیت و آزار قرار دهند ما بعنوان نمایندگان کانون بازنشستگان و مستمری بگیران استان تهران که بعنوان بزرگترین تشکل بعد از کانون عالی بازنشستگان کشور بوده هیچگونه کوتاهی را از این تاریخ از هیچ تشکلی و مسئولی و مدیری و دولت و مجلس و مدیران ارشد تامین اجتماعی نخواهیم پذیرفت و بعنوان منتخبین بازنشستگان در کانون ها با همراهی و همدلی و عزمی راسخ به جهت پیگیری مشکلات صنفی بازنشستگان و بیمه شدگان مطالبات بازنشستگان را از مدیران ارشد کشور و تامین اجتماعی و دیگر مسئولین ذیربط به گونه ای شفاف تا حصول نتایج مناسب برای معیشت اقشار بازنشستگان پیگیر خواهیم بود. در پایان سال از یکایک مسئولین و دست اندرکاران سازمان تامین اجتماعی و کانون عالی بازنشستگان کشور و نمایندگان تشکلات صنفی می خواهیم به جهت کمک به رفع مشکلات معیشتی بازنشستگان با توجه به تورم شدید حاکم بر جامعه که شدت آن روز به روز بیشتر می گردد خواستار آن هستیم با اتحاد و انسجام هر چه بیشتر سعی نمایند خواسته های این تشکل را که به نمایندگی از آنان در جایگاه خود می باشند را با جدیت هر چه بیشتر و به گونه ای شفاف پیگیری نمایند. الویت خواسته تمامی بازنشستگان کشور اول افزایش حقوق و مستمری های سال ۹۹ بر اساس تورم و واقعیت موجود جامعه و افزایش مستمری تا خط فقر برای سال ۹۹ و افزایش کمک های جانبی مزد مانند کارگران شاغل که طبق تصویب شورای عالی کار به آنها پرداخت میگردد به بازنشستگان تامین اجتماعی نیز مانند آنها پرداخت گردد و الویت بعدی اجرای همسان سازی حقوق بدون وعده وعید و اجرای کامل بر اساس برنامه توسعه ششم از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی خواستار هستیم بودجه نداریم بگیریم ندادند ربطی به بازنشستگان ندارد این مهارت شما مدیران است که باید اجرایی و عملیاتی کنید در غیر اینصورت منتظر تنش بازنشستگان بزودی خواهید بود.

                                                                                               والسلام

 [ موضوع ] : دسته‌بندی نشده
[ برچسب ها ] :
ن : مدیر سیستم احمدی پنجکی
ت : شنبه, ۷ دی ۱۳۹۸
دیدگاه‌ها برای اخبار بسته هستند
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

.