كانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامين اجتماعي شهرستان شمیرانات » اخبار
 
 
 


كانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامين اجتماعي شهرستان شميرانات

اخبار

( اطلاعیه شماره ۴ بیمه تکمیلی )

 ثبت نام بیمه تکمیلی درمان و بیمه عمر

شرایط ثبت نام بیمه تکمیلی :

 (۱) قرارداد بیمه تکمیلی درمان و بیمه  عمر چنانچه قراردادی منعقد گردد ، از تاریخ ۰۱ / ۰۹ / ۱۳۹۹ لغایت ۳۰ / ۰۸ / ۱۴۰۰ به مدت یکسال میباشد و  با امضاء برگه ثبت نام یا ثبت نام در سایت موافقت شما جهت برقراری بیمه تکمیلی و بیمه عمر برای یک سال ایفاد میگردد .

(۲)با توجه به ضوابط قرارداد بیمه درمان تکمیلی و بیمه عمر  کسر از حقوق نامبرده و  افراد تحت کفالت ایشان از آذرماه ۱۳۹۹ اعمال و بازنشسته مجاز به استفاده از بیـــمه تکمیلی و بیمه عمر  از تاریخ شروع قرارداد میباشد .

(۳)با توجه به ضوابط ثبت نام  قرارداد بیمه درمان تکمیلی و بیمه عمــــر  بازنشسته می بایست همسر خود را بیمه کند مگر در مواردی که همسر خود شاغل یا بازنشسته باشد در صورت تمایل برای ثبت نام افراد تحت کفالت بازنشسته میبایست کلیه افراد ( فرزندان و والدین ) که به تبــع بیمه شده اصلی دارای دفترچه بیمه پایه می باشند را بیمه کند و  امکان انتخاب گزینشی میان آن ها وجود ندارد.در صورت رعایت نکردن این  بند  مسئولیت عدم سرویس دهی شرکت بیمه گذار ،  به عهده شخص ثبت نام کننده میباشد  .

(۴)در صورت ثبت نام امکان تغییر و انصراف تا پایان قرارداد وجود ندارد مگر در موارد ( ازدواج ، فوت ، طلاق ، اشتغال به کار ، خروج از کفالت و سربازی )  که در این صورت باید فورا به کانون اطلاع داده شود و در صورت عدم اطلاع کانون مسئولیتی در قبال وجوه کسر شده از شما نخواهد داشت .

 (۵) استفاده از خدمات بیـمه تکمیلی و بیمه عمر  منوط به کسر حق بیمه توسط شعبه مربوطه میباشد  و دریافت معرفی نامه و تحویل فاکتور ظرف مدت ۴۵ روز تا دو ماه  از برقراری امکان پذیر میباشد .

(۶) در صورتیکه اشخاص پس از ثبت نام تصمیم به انتقال پرونده خود از شعب تامین اجتماعی شمیران به دیگر شعبات استان های کشور بگیرند باید ابتدا به کانون مراجعه و باتســـویه باقیمانده حق بیمه امکان انتقال را فراهم نمایند و در غیر اینصورت مسئولیت آن به عهده ایشان میباشد .

(۷)  تکمیل فرم ثبت نام به مفهوم قرارگرفتن نام  افراد در لیست بیمه تکمیلی و بیمه عمـر  نمیباشد  و شخص  باید با پیگیری خود از طریق دریافت فیش حقوقی از سایت  تأمین اجتماعی یا کارگزاری ها  و از برقراری بیمه تکمیلی و بیمه عمر  اطمینان حاصل نمایند و در صورت عدم پیگیری مسئولیت آن به عهده ثـبت نام کننده می باشد  .

**در صورت اشتباه در درج مندرجات فرم مسئولیت آن به عهده بیمه شده میباشد .**

                                                          کانون بازنشستگان و مستمری بگیران

                                                                  تامین اجتماعی شمیرانات[ موضوع ] : دسته‌بندی نشده
[ برچسب ها ] :
ن : مدیر سیستم احمدی پنجکی
ت : چهارشنبه, ۷ آبان ۱۳۹۹
دیدگاه‌ها برای اخبار بسته هستند
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

.